Skip to main content

Chuliganiškas vairavimas

Artėjant žiemai, tiems kurie mėgsta išbandyti savo automobilio/padangų "galimybes" ant sniego - reikia žinoti, kad net tuščioje, kad ir miške ar karjeruose esančiose aikštelėse, to daryti negalima.

Bet kokie specialiai nors vieną kartą sukelti automobilio manevrai(automobilio užmetimas ir pan.) pagal įstatymus yra traktuojami kaip chuliganiškas vairavimas ir Jums bus skirta išskirtinė bauda ir suteikiama priverstinė teisė nevairuoti automobilio kelis metus. Už chuliganišką vairavimą nuobaudos yra griežtesnės nei būti pagautam vairuojant neblaiviam! 

....................................................................................

Vairuokite atsakingai ateinatį žiemos sezoną bei jei norite išmokti valdyti savo automobilį kritinėse situacijose esant sniegui - darykite tai tam skirtose vietose, nes gali tekti ne tik paremti valstybę, bet ir tekti atsisveikinti teisės vairuoti automobilį.
 

Comments

Popular posts from this blog

Lėktuvų eismas ore virš Lietuvos | Skrydžiai žemėlapyje

Norint sužinoti informaciją apie skrydį - avialinijų, lėktuvo, krypties duomenis spauskite ant lėktuvo įkonėlės. VIEŠBUČIŲ PAIEŠKA >> Lėktuvų eismas ore virš Vilniaus , Kauno oro uostų, Lietuvos, Europos, pasaulio orlaivių eismas gyvai pasaulio žemėlapyje. Vilniaus oro uostas žemėlapyje Kauno oro uostas žemėlapyje Palangos oro uostas žemėlapyje Lėktuvų eismas ore realiu laiku Šaltinis: flightradar24.com

Lietuvos miestų herbai

Lietuvos miestų savivaldybių herbų žemėlapis

MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ REGISTRACIJOS MOKESČIO ĮSTATYMAS

LIETUVOS RESPUBLIKOS MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ REGISTRACIJOS MOKESČIO ĮSTATYMAS 2019 m. gruodžio 17 d. Nr. XIII-2690 Vilnius Pasiskaičiuoti  Transporto prieminių registravimo/taršos mokestį >>.   1 straipsnis. Įstatymo paskirtis Šis įstatymas nustato motorinių transporto priemonių apmokestinimo motorinių transporto priemonių registracijos mokesčiu (toliau – mokestis) tvarką. 2 straipsnis. Pagrindinės šio įstatymo sąvokos 1 . Degalai – transporto priemonėse naudojami visų rūšių dyzelinas (gazoliai), visų rūšių benzinas, visų rūšių etanolis ir visų rūšių dujos. 2 . Duomenų šaltiniai – motorinės transporto priemonės kilmės ir (ar) patvirtinimo dokumentai , Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registro duomenų išrašai. 3 . Registracija – Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nustatyta tvarka M 1 klasei ir N 1 klasei priskirtos motorinės transporto priemonės