Skip to main content

Kaip suorganizuoti pigią kelionę į Turkiją

Kaip žinia, perkant kelionę iš kelionių organizatoriaus turime finansiškai paremti ir juos.
Kadangi šiais metais susiklostė situacija, kad kelionę tenka pirkti iš karto 6-iems asmenims, nusprendžiau kiek įmanoma sumažinti jos kainą ir kiek įmanoma pasiorganizuoti ją pats.

2016 metų rugsėjo 20-26 dienomis, su kelionių su viena kelionių agentūra, į Alaniją pavyko nuskristi už 266 Eur asmeniui. Į kainą buvo įskaičiuota:
  1. Naktinis skrydis Vilnius-Gasipaša-Vilnius su 15 kg bagažo asmeniui
  2. Viešbutis La Vella (kurio nebėra...) Panašus viešbutis kurį pavyko rasti per booking.com, manau, galėtų būti Bilkay Hotel - tiesa - šis iš pažiūros netgi geresnėje vietoje nei mes turėjome, nes arčiau žymiojo Kleopatros paplūdymio.
  3. Pervežimas iš ir į orouostą.
  4. Vėlyvas išsiregistravimas iš viešbučio (nes naktinis skrydis)
  5. Nuolaidą jų organizuojamoms ekskursijoms po pylinkes.
Tai va..., tiek ir naudos man pasirodė iš kelionės organizatoriaus. Apie šią kelionę plačiau skaitykite čia: "Kelionė į Alaniją".

O dabar apie organizuojamą naująją kelionę:
  1. Šį kartą data - pats sezonas rugpjūčio 22-29 d.
  2. Kelionės tikslas - Antalija (kurortas tikriausiai bus kiek brangesnis nei Alanija).
Įdomiausia tai, kad didžiausioje kelionių agentūroje Lietuvoje nėra siūloma įsigyti kelionės paketo su viešbučiu Antalijoje. Galita įsigyti apgyvendinimą Antalijos regione: Alanijoje, Beleke, Kemere, Laroj, Sidėje, bet kažkodėl ne Antalijoje.

Bet, kadangi, didžiausios kelionių agentūros skraidina į Antaliją ir siūlo įsigyti ir atskirai bilietus skrydžiams į šį miestą - palaukiame geresnės kainos ir perkame:
  1. Skrydis Vilnius - Antalija - Vilnius 254 Eur. žmogui.
  2. Toliau ieškome viešbučio, geriausia gal naudotis booking.com sistema, o kaip seksis -neužilgo parašysiu.

Comments

Popular posts from this blog

Lėktuvų eismas ore virš Lietuvos | Skrydžiai žemėlapyje

Norint sužinoti informaciją apie skrydį - avialinijų, lėktuvo, krypties duomenis spauskite ant lėktuvo įkonėlės. VIEŠBUČIŲ PAIEŠKA >> Lėktuvų eismas ore virš Vilniaus , Kauno oro uostų, Lietuvos, Europos, pasaulio orlaivių eismas gyvai pasaulio žemėlapyje. Vilniaus oro uostas žemėlapyje Kauno oro uostas žemėlapyje Palangos oro uostas žemėlapyje Lėktuvų eismas ore realiu laiku Šaltinis: flightradar24.com

Lietuvos miestų herbai

Lietuvos miestų savivaldybių herbų žemėlapis

MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ REGISTRACIJOS MOKESČIO ĮSTATYMAS

LIETUVOS RESPUBLIKOS MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ REGISTRACIJOS MOKESČIO ĮSTATYMAS 2019 m. gruodžio 17 d. Nr. XIII-2690 Vilnius Pasiskaičiuoti  Transporto prieminių registravimo/taršos mokestį >>.   1 straipsnis. Įstatymo paskirtis Šis įstatymas nustato motorinių transporto priemonių apmokestinimo motorinių transporto priemonių registracijos mokesčiu (toliau – mokestis) tvarką. 2 straipsnis. Pagrindinės šio įstatymo sąvokos 1 . Degalai – transporto priemonėse naudojami visų rūšių dyzelinas (gazoliai), visų rūšių benzinas, visų rūšių etanolis ir visų rūšių dujos. 2 . Duomenų šaltiniai – motorinės transporto priemonės kilmės ir (ar) patvirtinimo dokumentai , Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registro duomenų išrašai. 3 . Registracija – Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nustatyta tvarka M 1 klasei ir N 1 klasei priskirtos motorinės transporto priemonės